Nabídka 1110260002

ProcesorIntel Core i7 2600K (virtuálně 8jádrový)
ChladičNoctua NH-D14
Grafická karta2-Way SLI (2x GeForce GTX570 (1,28GB))
Operační paměť RAM16GB (4x4GB), DDR3
Systémový diskHDD 1TB, systém
Optická mechanikaLG BH10LS30 (BD-RE)
SkříňCoolerMaster Elite 335U
Základní deskaGigabyte P67A-UD4-B3
Zdroj850W zdroj, 80+ Gold
Operační systémWindows 7 Home Premium, 64bit, CZ, OEM
SlužbyObsahuje komplexní balík služeb
Celková cena: 49 800 Kč vč. DPH (41 500 Kč bez DPH)
Pro maximální aktuálnost je doba platnosti nabídek 5 dní. Platnost této nabídky již vypršela. Vyžádejte si zdarma aktualizovanou verzi této nabídky Poptat aktualizovanou nabídku

Procesor – Intel Core i7 2600K (virtuálně 8jádrový)

Počet jader: 8 virtuálních, Základní frekvence: 3,4GHz, Předpokládané přetaktování: kolem 4,5GHz
Nejvýkonnější virtuálně 8jádrový procesor současnosti, který je obzvlášť vhodný pro práci s multimédii a hraní her. Jedná se o novou výrazně výkonnější architekturu. Už v základním stavu má dostatek výkonu pro jakoukoliv činnost a po přetaktování přesahuje výkon nejdražších prodávaných procesorů.
Co to je taktování?

Chladič – Noctua NH-D14

Velmi účinný vzduchový chladič, který je schopný uchladit i maximálně přetaktovaný procesor při minimálním hluku.

Grafická karta – 2-Way SLI (2x GeForce GTX570 (1,28GB))

2-Way SLI, zapojení dvou výkonných jednočipových grafických karet v režimu spolupráce, je jedním z nejvýkonnějších herních řešení současnosti, které spustí i nejnovější hry s v panoramatickém UltraHD rozlišení. Podporuje nejnovější DirectX11, samozřejmostí je pak hardwarová akcelerace videa i HDMI se zvukem pro připojení televize. Na karty je možné připojit až 3 zobrazovací zařízení zároveň pomocí digitálních konektorů pro ostrý obraz (2xDVI, 1xHDMI, 1xDisplayPort). S kompatibilními brýlemi a monitorem je možné využít schopnosti panoramatického 3D zobrazení. Jedná se o 2 grafické karty. Vyžaduje aspoň 750w zdroj.

Operační paměť RAM – 16GB (4x4GB), DDR3

Operační paměť slouží jako nejrychlejší pracovní prostor pro právě spuštěné programy. Vysoká kapacita umožní hladký provoz většího množství programů zároveň. Celou kapacitu je možné využít díky 64bitovému operačnímu systému.

Systémový disk – HDD 1TB, systém

Klasický pevný disk. Při instalaci bude rozdělen na dva oddíly – systémový (na operační systém a instalovaný software) a datový. Pokud bude třeba počítač přeinstalovat, stačí systémový oddíl zformátovat a na datovém oddíle zůstane vše nedotčeno.

Optická mechanika – LG BH10LS30 (BD-RE)

Čte a vypaluje všechny typy CD, DVD i BluRay disků.

Skříň – CoolerMaster Elite 335U

Má výborné možnosti chlazení. Dodává se se 120mm zadním ventilátorem, který se stará o vyfukování ohřátého vzduchu z počítačové skříně. Na čelním panelu jsou vyvedeny 2 konektory USB a audio konektory (sluchátka a mikrofon).
Nelíbí se Vám tato počítačová skříň? Vyberte si jakoukoliv jinou, pošlete nám na ni odkaz nebo aspoň název a my ji v nabídce změníme.

Základní deska – Gigabyte P67A-UD4-B3

Základní deska podporující moderní technologie (USB 2.0, USB 3.0, SATA 6G, 7.1 zvuk, RAID, eSATA, až 32GB RAM…). Díky dvěma slotům pro grafickou kartu je možné v případě potřeby dosáhnout vyššího počtu monitorů nebo vyššího výkonu pomocí technologie CrossFire nebo SLI.

Zdroj – 850W zdroj, 80+ Gold

Kvalitní zdroj, který bez problémů utáhne sestavu i v maximálně přetaktovaném stavu a bude stačit i na případný budoucí upgrade. Zdroj nese certifikaci 80+ Gold za vyšší než 88% účinnost, díky čemuž je tišší a šetří peníze za elektřinu.
Až do výkonu 340W pracuje s pasivním chlazením, tedy úplně bezhlučně.

Operační systém – Windows 7 Home Premium, 64bit, CZ, OEM

Tato verze operačního systému je vhodná pro naprostou většinu uživatelů.
Je ideální nejen pro běžné domácí použití, ale i pro nejnáročnější hráče. Poskytuje stejný výkon jako verze Professional.
Windows Home Premium v 64bit umožňuje využití až 16GB operační paměti RAM. To je dostatečné pro streamování her, ale může již být omezující například pro náročný střih videa.

Položit dotaz k této nabídce